Mieszkania w Sopocie

Al.Niepodległości - kawalerka z widokiem na morze

W centrum...

Kawalerka jest położona blisko Alei Niepodległości, skąd jest niedaleko do "Monciaka", można też zejść do morza bezpośrednio ul. 3 Maja. W pobliżu znajduje się małe centrum handlowe (sklepy spożywcze, delikatesy, pizzeria oraz supermarket BOMI itp.).

ul.Tatrzańska - kawalerka blisko AguaParku i morza

Blisko morza...

Kawalerka jest położona w bardzo urokliwej i spokojnej okolicy pełnej zieleni, gdzie można wspaniale odpocząć. Z okna jest widok na zieleń i morze oraz park, przez który przechodzi się do kolejki elektrycznej, a następnie do Aquaparku i morza. W pobliżu jest dobre zaopatrzenie - ryneczek, sklepy i supermarket Biedronka.

ul.Kraszewskiego - mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

Większe...

Mieszkanie ma powierzchnię 40m2, jest dwupokojowe z kuchnią i łazienką, ma balkon i jest bardzo słoneczne. Znajduje się w bloku na V piętrze w spokojnej okolicy.

Al.Kraszewskiego - mieszkanie 3 pokojowe z balkonem

Większe, w centrum...

Mieszkanie ma powierzchnię 50m2, trzypokoje z kuchnią i łazienką i balkonem z widokiem na morze. Znajduje się w bloku na VII piętrze. W pobliżu znajduje się małe centrum handlowe (sklepy spożywcze, delikatesy, pizzeria oraz supermarket BOMI itp.). Blisko do kolejki SKM.